Kolektor płaski próżniowy TS400

Kolektory Słoneczne

1. UNIKALNA TECHNOLOGIA POŁĄCZENIA ELEMENTÓW ABSORBERA Z WĘŻOWNICĄ BEZ UŻYCIA SPAWÓW I LUTOWANIA !

 

METODA ZACISKANIA to nowoczesne konstrukcyjne. Do maksimum zwiększa wytrzymałość kolekta oraz jego wydajność ! 80% powierzchni rury wężownicy jest bezpośrednio owinięta blachą absorbera co pozwala na doskonałe przewodzenie ciepła z blachy absorbera do wężownicy kolektora. Tym rozwiązaniem ograniczyliśmy straty ciepła do minimum.

 

2. ABSORBER WYKONANY Z JEDNEGO ARKUSZA

 

BLACHY BEZ SPAWÓW I LUTOWANIA rozwiązanie to sprawia, że napylona na absorber powłoka wysoko selektywna najefektywniej pochłania promieniowanie słoneczne, jest bardzo wytrzymała, a sprawność kolektora nawet po wielu latach pozostaje taka sama.

 

3. WARSTWA ABSORPCYJNA

 

Zastosowanie najwyższych klas warstw BLUETEC ( tlenek tytanu ) lub ALOX gwarantuje wieloletni (nawet 20 i więcej lat ) pracę kolektorów. Warstwa absorpcyjna jest bardzo odporna,  nie traci własności absorbowania promieniowania słonecznego i emitowania ciepła do otoczenia.

 

4. MIEDZIANA WĘŻOWNICA W KSZTAŁCIE MEANDRA

 

UKŁAD MEANDROWY TO BARDZO ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIE

zwiększa znacząco równomierność przepływu czynnika grzewczego  w kolektorze. Pozwala na doskonały odbiór pozyskanego ciepła oraz bardzo wysoką wydajność kolektora.

Średnica rurek wewnętrznych 10 mm.

 

5. IZOLACJA WEWNĘTRZNA KOLEKTORA

 

Wełna mineralna, o wysokiej odporności termicznej i bardzo dobrych parametrach cieplnych. Nie rozwarstwia się, a proces odgazowania zapobiega zjawisku pylenia wełny na szybach kolektora, co istotnie wpływa na jego wysoką sprawność.

 

6. OBUDOWA WANNOWA, ALUMINIOWA WYTŁOCZONA Z JEDNEGO ARKUSZA BLACHY

 

w której nie ma żadnych połączeń spawanych. Takie rozwiązanie powoduje, że kolektor jest bardzo szczelny i lekki, a zastosowana blacha aluminium sprawia, że jest wytrzymały, nierdzewny i odporny na panujące warunki atmosferyczne.

 

7. HARTOWANA SZYBA SOLARNA

 

o grubości 4 mm, poddana specjalnej obróbce, gładka o wysokiej przepuszczalności i niskim odbiciu światła.

 

8. OPATENTOWANY SYSTEM PRZYŁĄCZENIOWY

 

METODA ZACISKU złączek szybko sprzęgających pozwala na bardzo łatwy i szybki montaż. Gwarantuje wieloletnią szczelność połączeń oraz szczelny montaż kolektorów słonecznych.

 

9. KONSTRUKCJA NOŚNA

 

posiada certyfikat testu wytrzymałości mechanicznej, w związku z tym jest bezpieczna dla Ciebie i dla Twojej rodziny. Wykonana jest z odpowiedniego stopu aluminium, co sprawia że jest lekka oraz nie ulega korozji. Jej unikalna budowa i perfekcyjne wykonanie pozwala na bardzo szybki i prosty montaż.

 

Aby zamówić oglądany kolektor lub złożyć zapytanie wystarczy wypełnić poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą!

Enviando formulario...

El servidor ha detectado un error.

Formulario recibido.